O Nas Sesje fotograficzne Noworodkowa Dziecięca Rodzinna Ciążowa Narzeczeńska W przedszkolu Oferta ślubna Fotografia Film Studniówka Komunia Fotoprodukty Dron Strefa Klienta Selekcja zdjęć Zaloguj/Zarejestruj Kontakt

Sesja noworodkowa

O sesji noworodkowej

Sesję noworodkową najlepiej wykonać ją do ok. 14 dni po porodzie. Nie trzeba się obawiać, że dzieci są wtedy zbyt malutkie i delikatne, nic bardziej mylnego - dzieci na ogół przesypiają sesję, a uchwycony moment jest bezcenny.
Jednym z ważniejszych ujęć jest moment przytulenia maluszka przez rodziców.
Czas trwania sesji (ok. 3 godziny) - dostosowujemy się do potrzeb dziecka, zostawiając czas na przewinięcie, nakarmienie, przytulenie się do rodziców, a jeżeli zaistnieje potrzeba, żeby zostać na dłużej, nie ma problemu. Nie mamy w zwyczaju popędzania rodziców - jeżeli Maluszek potrzebuje dłuższych chwil na odpoczynek - poczekamy :)

Skupiamy całą swoją uwagę na tej najmniejszej a jednak najważniejszej osobie podczas sesji. Czasami gdy chcemy zrobić jedno piękne zdjęcie, to tak naprawdę robimy tych zdjęć kilka, po to by nie naruszyć bezpieczeństwa malutkiego modela. Bliskość i asekuracja Rodzica, to nieodłączny element. Także możecie czuć się spokojni o swoje Kruszynki.

Rekwizyty i Garderoba

W studiu mamy do dyspozycji rekwizyty fotograficzne, garderobę z różnymi strojami dla chłopca i dla dziewczynki oraz dodatki. Do sesji z noworodkiem wykorzystujemy różne słodkie czapeczki i kolorowe rekwizyty.
Co zabrać ze sobą na sesję? Najważniejsze to zarezerwować na sesję czas i cierpliwość. Należy zabrać ze sobą kocyk Maluszka, pieluszki, pokarm, smoczek (nawet jeżeli nie używacie), body jednolite (najlepiej białe).

Dlaczego max 14 dni?

Sesja noworodkowa powinna odbyć się w ciągu pierwszych 14 dni noworodka, ponieważ do tego momentu noworodki są spokojne, a ich dzień wypełnia sen + przerwy na jedzonko.
Ich ciałka są podatne na delikatne układanie, w pozy które pamiętają jeszcze z życia w Twoim brzuszku.
Po tym okresie noworodek zacznie się wybudzać, a próby ułożenia go zaczną go rozdrażniać.

Najlepszym momentem rezerwacji terminu sesji noworodkowej jest dzień powrotu mamy i maluszka ze szpitala do domu.

Gdzie odbywa się sesja?

Sesja odbywa się u nas w studiu, w Chojnicach na ul. Młyńskiej 15 w Starym Spichlerzu. Studio jest przytulne i ciepłe.
Tutaj znajdują się wszystkie potrzebne akcesoria (kocyki, czapeczki, opaski, kosze itp.) wykorzystywane podczas sesji.
Wszystkie dodatki są prane oraz płukane w płynach przeznaczonych dla noworodków.
Jeśli boicie się wychodzić z kilkudniowym Maleństwem z domu, jest śnieżyca, środek zimy albo zwyczajnie lepiej czujecie się u siebie, istnieje możliwość wykonania sesji w domu maluszka.

Sesja noworodkowa
Pakiety I II III IV
Ilość zdjęć 5 szt. 10 szt. 15 szt. 20 szt.
Cena pakietu 369 zł 469 zł 569 zł 669 zł
Gratis w pakiecie --- --- 15 odbitek 10x15 jedwabne fotoobraz 40x60
Dodatkowe ujęcie 20 zł 20 zł 20 zł 20 zł
Otrzymujecie Państwo - Zdjęcia do pobrania w chmurze
- Odbitki zdjęć w formacie 15x23 jedwabne

Powyższe ceny dotyczą sesji z udziałem rodziców oraz jednego noworodka.

ZADAJ PYTANIE:
Akceptuję politykę prywatności
FB FB FB FB
Na pierwszy rzut oka widać, że to wasza pasja i dzięki temu zyskaliście kolejnych zadowolonych klientów-czyli nas 😁 jesteśmy pod ogromnym wrażeniem waszego zaangażowania w pracę oraz ilości poświęconego czasu. (...)

Zobacz pozostałe opinie
Na pierwszy rzut oka widać, że to wasza pasja i dzięki temu zyskaliście kolejnych zadowolonych klientów-czyli nas 😁 jesteśmy pod ogromnym wrażeniem waszego zaangażowania w pracę oraz ilości poświęconego czasu. (...)

Zobacz pozostałe opinie
      Copyright © HeartSTUDIO 2019      


Ta strona korzysta z plików cookies, więcej informacji tutaj