O Nas Sesje fotograficzne Noworodkowa Dziecięca Rodzinna Ciążowa Narzeczeńska W przedszkolu Oferta ślubna Fotografia Film Studniówka Komunia Fotoprodukty Dron Strefa Klienta Selekcja zdjęć Zaloguj/Zarejestruj Kontakt

Sesja noworodkowa

O sesji noworodkowej

Sesję noworodkową najlepiej wykonać ją do ok. 14 dni po porodzie. Nie trzeba się obawiać, że dzieci są wtedy zbyt malutkie i delikatne, nic bardziej mylnego - dzieci na ogół przesypiają sesję, a uchwycony moment jest bezcenny.
Jednym z ważniejszych ujęć jest moment przytulenia maluszka przez rodziców.
Czas trwania sesji (ok. 3 godziny) - dostosowujemy się do potrzeb dziecka, zostawiając czas na przewinięcie, nakarmienie, przytulenie się do rodziców, a jeżeli zaistnieje potrzeba, żeby zostać na dłużej, nie ma problemu. Nie mamy w zwyczaju popędzania rodziców - jeżeli Maluszek potrzebuje dłuższych chwil na odpoczynek - poczekamy :)

Skupiamy całą swoją uwagę na tej najmniejszej a jednak najważniejszej osobie podczas sesji. Czasami gdy chcemy zrobić jedno piękne zdjęcie, to tak naprawdę robimy tych zdjęć kilka, po to by nie naruszyć bezpieczeństwa malutkiego modela. Bliskość i asekuracja Rodzica, to nieodłączny element. Także możecie czuć się spokojni o swoje Kruszynki.

Rekwizyty i Garderoba

W studiu mamy do dyspozycji rekwizyty fotograficzne, garderobę z różnymi strojami dla chłopca i dla dziewczynki oraz dodatki. Do sesji z noworodkiem wykorzystujemy różne słodkie czapeczki i kolorowe rekwizyty.
Co zabrać ze sobą na sesję? Najważniejsze to zarezerwować na sesję czas i cierpliwość. Należy zabrać ze sobą kocyk Maluszka, pieluszki, pokarm, smoczek (nawet jeżeli nie używacie), body jednolite (najlepiej białe).

Dlaczego max 14 dni?

Sesja noworodkowa powinna odbyć się w ciągu pierwszych 14 dni noworodka, ponieważ do tego momentu noworodki są spokojne, a ich dzień wypełnia sen + przerwy na jedzonko.
Ich ciałka są podatne na delikatne układanie, w pozy które pamiętają jeszcze z życia w Twoim brzuszku.
Po tym okresie noworodek zacznie się wybudzać, a próby ułożenia go zaczną go rozdrażniać.

Najlepszym momentem rezerwacji terminu sesji noworodkowej jest dzień powrotu mamy i maluszka ze szpitala do domu.

Gdzie odbywa się sesja?

Sesja odbywa się u nas w studiu, w Chojnicach na ul. Młyńskiej 15 w Starym Spichlerzu. Studio jest przytulne i ciepłe.
Tutaj znajdują się wszystkie potrzebne akcesoria (kocyki, czapeczki, opaski, kosze itp.) wykorzystywane podczas sesji.
Wszystkie dodatki są prane oraz płukane w płynach przeznaczonych dla noworodków.
Jeśli boicie się wychodzić z kilkudniowym Maleństwem z domu, jest śnieżyca, środek zimy albo zwyczajnie lepiej czujecie się u siebie, istnieje możliwość wykonania sesji w domu maluszka.

Sesja noworodkowa
Pakiety I II III IV
Ilość zdjęć 5 szt. 10 szt. 15 szt. 20 szt.
Cena pakietu 369 zł 469 zł 569 zł 669 zł
Gratis w pakiecie --- --- 15 odbitek 10x15 jedwabne fotoobraz 40x60
Dodatkowe ujęcie 20 zł 20 zł 20 zł 20 zł
Otrzymujecie Państwo - Zdjęcia do pobrania w chmurze
- Odbitki zdjęć w formacie 15x23 jedwabne

Powyższe ceny dotyczą sesji z udziałem rodziców oraz jednego noworodka.

ZADAJ PYTANIE:
Akceptuję politykę prywatności
FB FB FB FB
Dziękujemy za wspaniałą sesję. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Będzie to pamiątka na długie lata. Widać, że bardzo lubią Państwo to robić. Podejście do klienta wspaniałe. Z miłą chęcią idzie się na taką sesję.

Zobacz pozostałe opinie
Dziękujemy za wspaniałą sesję. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Będzie to pamiątka na długie lata. Widać, że bardzo lubią Państwo to robić. Podejście do klienta wspaniałe. Z miłą chęcią idzie się na taką sesję.

Zobacz pozostałe opinie
      Copyright © HeartSTUDIO 2019      


Ta strona korzysta z plików cookies, więcej informacji tutaj