O Nas Sesje fotograficzne Noworodkowa Dziecięca Rodzinna Ciążowa Narzeczeńska W przedszkolu Oferta ślubna Fotografia Film Studniówka Komunia Fotoprodukty Dron Strefa Klienta Selekcja zdjęć Kontakt

I Komunia Święta

Zdjęcia i film z I Komunii Świętej

Oferta reportażu z I Komunii Świętej (grupowa) przyjmowana na zlecenie rodziców.

Jak pracujemy na zleceniu grupowym

Zazwyczaj jesteśmy dostępni na pół godziny przed zbiórką pod kościołem. W tym czasie wykonujemy zdjęcia samych dzieci z najbliższymi (rodzicami, chrzestnymi, dziadkami), następnie wykonujemy fotoreportaż z całej mszy św., zdjęcia wykonywane są dzieciom w zbliżeniach jak i na szerszym kadrze z kilkoma osobami obok. Po mszy wykonujemy zdjęcie/a grupowe z księdzem.

Posiadamy licencje wydaną przez Kurię Diecezji Peplińskiej pozwalającą na wykonywanie zdjęć oraz filmów w obiektach sakralnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa kościelnego. Jest to niezbędny dokument do pracy każdego fotografa i kamerzysty na terenie kościoła.

Indywidualne sesje Komunijne w studiu i w plenerze

Zdjęcia plenerowe to najłagodniejsza forma kontaktu dziecka z profesjonalnym obiektywem. Dajemy dzieciom szansę wyszaleć się do woli, bo radość młodego życia jest zaraźliwa i fotogeniczna. Gdy sprzyja pogoda, słońce i ciepły wiatr budzą w sercach wiosnę, a wszystko wokół pachnie zbliżającymi się wakacjami, warto poddać się temu nastrojowi i zorganizować plener komunijny. Zdjęcia komunijne nie muszą być nudne, poważne. Dobry humor z waszej strony pomoże dziecku rozluźnić się i wykrzesać fajną energię, a nam stworzyć jedyne w swoim rodzaju fotografie dzieci. Dziewczynki - jak małe księżniczki a chłopcy prawie jak mężczyźni przed naszymi obiektywami zmieniają się w modelki i modeli pozując do pamiątkowych zdjęć.

Pamiątkowe sesje komunijne wykonujemy:
w plenerze w Chojnicach i okolicznych miejscowościach - albo wszędzie tam gdzie zechcą rodzice ( w granicach Chojnic dojazd gratis)
w studio fotograficznym na ul. Młyńskiej 15 w Starym Spichlerzu.

I Komunia Święta jest pierwszym, w pełni świadomym przeżywaniem święta religijnego przez dzieci. W pewnym stopniu staje się wydarzeniem medialnym, tak jak wszystko dookoła. Jeżeli zdecydujecie się na utrwalenie pozytywnych emocji religijnych, rodzinnych w formie zdjęć, by po latach przypominały o tych uniesieniach ducha, zapraszamy do naszego studia fotograficznego HeartSTUDIO na zdjęcia komunijne.

To nie koniec. Zawsze można zamówić dodatkowe fotogadżety ze zdjęciami komunijnymi: fotoksiążki, fotokalendarze, fotokubki itp. Możliwe jest także zwiększenie liczby odbitek oraz dokupienie dodatkowych zdjęć już po sesji.

Sesja komunijna może być wspaniałym i oryginalnym prezentem. Obdarowujący opłaca wybraną sesję i wręcza prezent w postaci pięknego bonu upominkowego, a rodzice obdarowanego mają już tylko umówić się z fotografem na sesję. Sesja w prezencie nie musi być związana z pierwszą komunią, może to być dowolna sesja dziecięca lub rodzinna.

ZADAJ PYTANIE:
Akceptuję politykę prywatności
FB FB FB FB
Atmosfera świetna a zdjęcia rewelacja !!! UWIELBIAM ❤️❤️

Zobacz pozostałe opinie
Atmosfera świetna a zdjęcia rewelacja !!! UWIELBIAM ❤️❤️

Zobacz pozostałe opinie
      Copyright © HeartStudio 2022      


Ta strona korzysta z plików cookies, więcej informacji tutaj