O Nas Sesje fotograficzne Noworodkowa Dziecięca Rodzinna Ciążowa Narzeczeńska W przedszkolu Oferta ślubna Fotografia Film Studniówka Komunia Fotoprodukty Dron Strefa Klienta Selekcja zdjęć Zaloguj/Zarejestruj Kontakt

Fotografia ślubna

O fotografii ślubnej

W czasach naszych babć studyjna sesja ślubna była jedną z najważniejszych pamiątek z tego wyjątkowego dnia. Zdjęcia te są niepowtarzalnym dokumentem zawarcia małżeństwa, świadectwem nie mniej ważnym niż podpisy w księdze parafialnej. Od tamtych czasów na dobre zdjęcia ze ślubu ciągle rośnie zapotrzebowanie. Fotografia ślubna w naszym wydaniu to zdjęcia pełne emocji i klimatu.

Dobry fotograf ślubny wie, jak uchwycić w kadrach te najważniejsze chwile. Nie da się ich powtórzyć, dlatego musimy wykazać się refleksem, a jednocześnie nie nachalnością, aby w zdjęciach było widać naturalność Państwa Młodych i gości. Miłość, radość, skupienie, wzruszenie - to wszystko oddają zrobione przez nas zdjęcia ślubne. Warto historię ślubu zatrzymać w kadrach, bo gdy po latach otworzy się album ślubny ze zdjęciami lub fotoksiążkę - to wszystko ogląda się jak najwspanialszą bajkę - Waszą bajkę.

O sesji ślubnej

Plener ślubny polecamy tym parom, które chcą przedłużyć sobie czas fiesty weselnej. Zdjęcia ślubne w plenerze są dobrą okazją do tego, by jeszcze raz przeżyć emocje związane z tym wyjątkowym dniem. Amatorzy natury mogą w czasie fotografii plenerowej poczuć wiatr we włosach, nacieszyć oczy przestrzenią pól, zaszyć się w lesie albo po prostu powygłupiać się przed obiektywem i wykrzyczeć swoją radość całemu światu. Zdjęcia plenerowe na życzenie Państwa Młodych mogą być wykonane w dowolnym miejscu na świecie :)

Licencja

Posiadamy licencje fotografa ślubnego wydaną przez Kurię Diecezji Peplińskiej pozwalającą na wykonywanie zdjęć w kościele zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa kościelnego. Jest to niezbędny dokument do pracy każdego fotografa na terenie kościoła.

Wszystkie poniższe pakiety są punktem wyjścia - każdy pakiet możemy zmodyfikować według Państwa potrzeb.

Oferta fotografii ślubnej
Pakiety I II III IV
Cena pakietu
z rabatem 10%*
2250 zł 2610 zł 3150 zł 3600 zł
Cena pakietu 2500 zł 2900 zł 3500 zł 4000 zł
Zadatek 500 zł 700 zł 700 zł 1000 zł
Przygotowania
Błogosławieństwo
Zaślubiny
Zabawa
Zdjęcia grupowe
Sesja ślubna
w dniu ślubu
Sesja ślubna
w ustalonym terminie
Sesja narzeczeńska
Dojazd +10 km gratis +30 km gratis +50 km gratis +70 km gratis
Co otrzymujecie w ramach usługi?
Ilość obrobionych cyfrowo zdjęć 400 - 600 szt. 500 - 700 szt. 500 - 700 szt. 600 - 800 szt.
Pendrive + etui
Fotoobraz na płótnie 40 × 60 cm 50 × 70 cm 70 × 100 cm 70 × 100 cm
Odbitki zdjęć w formacie 15 × 23 70 szt. 80 szt. 90 szt. 100 szt.

* Cena z rabatem obowiązuje przy rezerwacji foto + wideo. Oferta wideo TUTAJ

Oferta zdjęcia + film = rabat. Pary poszukujące swojego fotografa ślubnego oraz kamerzysty zachęcamy do skorzystania z oferty 2in1. Jest to tańsze rozwiązanie, ale i wygodniejsze dla Młodej Pary. Oto zalety:

Decydując się na uwiecznienie dnia swojego ślubu w formie fotograficznej, warto zastanowić się również nad filmem wideo. Każdą z tych form uważamy za wyjątkową i niepowtarzalną, lecz obie wspaniale się uzupełniają, dając spójny obraz najpiękniejszych chwil.

Używamy najwyższej jakości sprzętu firmy Canon wraz z profesjonalnymi obiektywami, umożliwiającymi pracę nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Na zleceniu wykonujemy zdjęcia dwoma profesjonalnymi pełnoklatkowymi lustrzankami Canon oraz co ważne posiadamy przy sobie sprzęt zapasowy.

.

Fotobuka na weselu

Dla Par, które rezerwuję u nas obie usługi (fotografię i film ślubny) możemy bez dodatkowych opłat wykonać na weselu fotobudkę bez wydruku zdjęć, z której zdjęcia w formie elektronicznej, ówcześnie obrobione udostępniamy dla gości w specjalnej galerii internetowej zabezpieczonej hasłem.

Fotobudka nie wchodzi w skład pakietów, jest po prostu realizowana na wyraźne życzenie Pary Młodej.

Fotobudka jest jednym z trendów wśród atrakcji weselnych oraz nieodłącznym elementem każdej dobrej imprezy. Fotobudka wprowadzi do Waszego wesela ogromną dawkę śmiechu, radości, całusów i zwariowanych min uwiecznionych na hahafotkach. Fotobudka na wesele to strzał w 10! Fotobudka na wesele to ‘must have’! Szalona zabawa, wesołe gadżety oraz zdjęcia z Fotobudki a Twoja impreza na długo pozostanie w pamięci jej uczestników.

Z fotobudki montujemy klip wideo do filmu ślubnego.

ZADAJ PYTANIE:
Akceptuję politykę prywatności
FB FB FB FB
Super sesja miła atmosfera polecam wszystkim my na pewno wrócimy ❤️😘

Zobacz pozostałe opinie
Super sesja miła atmosfera polecam wszystkim my na pewno wrócimy ❤️😘

Zobacz pozostałe opinie
      Copyright © HeartSTUDIO 2019      


Ta strona korzysta z plików cookies, więcej informacji tutaj