O Nas Sesje fotograficzne Noworodkowa Dziecięca Rodzinna Ciążowa Kobieca Narzeczeńska W przedszkolu Oferta ślubna Fotografia Film Studniówka Komunia Fotoprodukty Dron Strefa Klienta Selekcja zdjęć Kontakt

Fotografia ślubna

O fotografii ślubnej

W czasach naszych babć studyjna sesja ślubna była jedną z najważniejszych pamiątek z tego wyjątkowego dnia. Zdjęcia te są niepowtarzalnym dokumentem zawarcia małżeństwa, świadectwem nie mniej ważnym niż podpisy w księdze parafialnej. Od tamtych czasów na dobre zdjęcia ze ślubu ciągle rośnie zapotrzebowanie. Fotografia ślubna w naszym wydaniu to zdjęcia pełne emocji i klimatu.

Dobry fotograf ślubny wie, jak uchwycić w kadrach te najważniejsze chwile. Nie da się ich powtórzyć, dlatego musimy wykazać się refleksem, a jednocześnie nie nachalnością, aby w zdjęciach było widać naturalność Państwa Młodych i gości. Miłość, radość, skupienie, wzruszenie - to wszystko oddają zrobione przez nas zdjęcia ślubne. Warto historię ślubu zatrzymać w kadrach, bo gdy po latach otworzy się album ślubny ze zdjęciami lub fotoksiążkę - to wszystko ogląda się jak najwspanialszą bajkę - Waszą bajkę.

O sesji ślubnej

Plener ślubny polecamy tym parom, które chcą przedłużyć sobie czas fiesty weselnej. Zdjęcia ślubne w plenerze są dobrą okazją do tego, by jeszcze raz przeżyć emocje związane z tym wyjątkowym dniem. Amatorzy natury mogą w czasie fotografii plenerowej poczuć wiatr we włosach, nacieszyć oczy przestrzenią pól, zaszyć się w lesie albo po prostu powygłupiać się przed obiektywem i wykrzyczeć swoją radość całemu światu. Zdjęcia plenerowe na życzenie Państwa Młodych mogą być wykonane w dowolnym miejscu na świecie :)

Licencja

Posiadamy licencje fotografa ślubnego wydaną przez Kurię Diecezji Peplińskiej pozwalającą na wykonywanie zdjęć w kościele zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa kościelnego. Jest to niezbędny dokument do pracy każdego fotografa na terenie kościoła.

Wszystkie poniższe pakiety są punktem wyjścia - każdy pakiet możemy zmodyfikować według Państwa potrzeb.

Oferta fotografii ślubnej
Pakiety I II III IV
Cena pakietu
z rabatem 20%*

Przy rezerwacji foto+film
2240 zł 2640 zł 3200 zł 3680 zł
Cena pakietu 2800 zł 3300 zł 4000 zł 4600 zł
Zadatek 500 zł 700 zł 700 zł 1000 zł
Przygotowania
Błogosławieństwo
Zaślubiny
Zabawa
Zdjęcia grupowe
Sesja ślubna
w dniu ślubu
Sesja ślubna
w ustalonym terminie
Sesja narzeczeńska
Dojazd +10 km gratis +30 km gratis +50 km gratis +70 km gratis
Co otrzymujecie w ramach usługi?
Ilość obrobionych cyfrowo zdjęć 400 - 600 szt. 500 - 700 szt. 500 - 700 szt. 600 - 800 szt.
Pendrive + etui
Fotoobraz na płótnie 40 × 60 cm 50 × 70 cm 70 × 100 cm 70 × 100 cm
Odbitki zdjęć w formacie 15 × 23 70 szt. 80 szt. 90 szt. 100 szt.

* Cena z rabatem obowiązuje przy rezerwacji foto + wideo. Oferta wideo TUTAJ

Oferta zdjęcia + film = rabat. Pary poszukujące swojego fotografa ślubnego oraz kamerzysty zachęcamy do skorzystania z oferty 2in1. Jest to tańsze rozwiązanie, ale i wygodniejsze dla Młodej Pary. Oto zalety:

Decydując się na uwiecznienie dnia swojego ślubu w formie fotograficznej, warto zastanowić się również nad filmem wideo. Każdą z tych form uważamy za wyjątkową i niepowtarzalną, lecz obie wspaniale się uzupełniają, dając spójny obraz najpiękniejszych chwil.

Używamy najwyższej jakości sprzętu firmy Canon wraz z profesjonalnymi obiektywami, umożliwiającymi pracę nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Na zleceniu wykonujemy zdjęcia dwoma profesjonalnymi pełnoklatkowymi lustrzankami Canon oraz co ważne posiadamy przy sobie sprzęt zapasowy.


ZADAJ PYTANIE:
Akceptuję politykę prywatności
FB FB FB FB
Nigdy wcześniej nie spotkaliśmy się z HeartSTUDIO, można powiedzieć, że był to wybór "w ciemno", okazał się to najlepszy wybór ! 😊 Film jest rewelacyjny. Gdy oglądamy, to łzy ze wzruszenia i szczęścia same lecą! ❤️ ❤️ ❤️ (...)

Zobacz pozostałe opinie
Nigdy wcześniej nie spotkaliśmy się z HeartSTUDIO, można powiedzieć, że był to wybór "w ciemno", okazał się to najlepszy wybór ! 😊 Film jest rewelacyjny. Gdy oglądamy, to łzy ze wzruszenia i szczęścia same lecą! ❤️ ❤️ ❤️ (...)

Zobacz pozostałe opinie
      Copyright © HeartStudio 2022      


Ta strona korzysta z plików cookies, więcej informacji tutaj